CCI a RM angajează Contabil, Direcția finanțe și evidență contabilă

c653355245f0ab7657d4c239bf8207dfCerințe față de candidați:

Studii: superioare economice;

Experiență de muncă: cel puțin 1 an;

Competențe PC:  (MS Office, Excel, Word, Net, E-mail).

Capacități:

  • Analiză și sinteză;
  • Abilități de lucru cu informația;
  • Soluționarea operativă a problemelor;
  • Abilități de respectare a deadline-urilor, flexibilitate;
  • Comunicabilitate, lucru în echipă;
  • Cunoașterea limbilor: română – avansat, rusă- mediu, engleză –preferabil.

Responsabilități:

  • Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei desfășurări a proceselor contabile;
  • Întocmirea și eliberarea facturilor;
  • Eliberarea conturilor spre plată agenților economici;
  • Gestionarea operațiunilor de casă;
  • Controlul debitorilor și creditorilor.

Condiții:

  • Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul pe adresa: [email protected] și [email protected]  cu referință la anunț, până pe data de 01 noiembrie 2019.

Prin expedierea CV-ului și altor documente, candidatul consimte implicit la recepționarea și preluarea datelor personale conținute în CV și în celelalte documente exclusiv în scopul analizării calificării candidatului pentru postul vacant, precum și la păstrarea unor asemenea date în dosarele noastre pentru ocazii de angajare viitoare. Candidatul își poate revoca consimțământul în orice moment prin expedierea unei notificări la adresele de e-mail menționată mai sus.

Vor fi contactate numai persoanele care corespund cerințelor înaintate.